TRWAJĄ PRACE NAD BUDOWĄ NOWEGO SERWISU, ZA UTRUDNIENIA W UŻYTKOWANIU OBECNEJ STRONY - PRZEPRASZAMY.

DO CZASU URUCHOMIENIA NOWEGO SERWISU, WSZYSTKIE WIADOMOŚCI PUBLIKOWANE BĘDĄ NA NASZYM PROFILU FB.

Rejestracja Odzyskaj hasło
Ciekawe wydarzenia
Najnowsze wpisy na forum
Najnowsze artykuły
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/05/2018 04:55:46
Ta koparka przy szkole to chyba zardzewiala

22/04/2018 00:37:48
Praca w gastronomii-Bluszc
zów, wymagania: książeczka sanepid, Więcej info pod numerem telefonu 605 915 901 U¶miech

19/04/2018 13:28:33
Jakoś cisza o wyborach nic. Podobno PiS ma mocnego kandydata na wójta.

05/04/2018 00:09:50
Założyć monitoring na tym placyku

03/04/2018 14:17:26
Byłam dziś na placu zabaw obok Kamana. Tragedia! Pełno śmieci, puszek po piwie, karuzela kwiatek połamana, łańcuchy na huśtawce poplątane. Czy to tak trudno uszanować i nie niszczyć!

31/03/2018 13:15:44
Świerze bazie mo ktoś w Olzi by se modz naciąć?

31/03/2018 13:14:39
Pozdrowienia dla wszystkich.

21/03/2018 16:33:43
W końcu słońce świeci!!!

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,254
Najnowszy użytkownik: gienka
Unknown column 'field_name' in 'field list'
Zobacz temat
e-Gorzyce » O Gminie naszej » Gminne wieści
 Drukuj temat
odpady - worki - tragedia
obronca szkolny
Dziś rozmawiałam ze znajomymi z Gogołowej i oni śmiali mi w oczy że firma z gminy Gorzyce odbiera im śmieci za 12 zł a u nas zatrudnia się obcą firmę i nie dba sie o swoich przedsiębiorców na dodatek dostali darmowe kubły z Eko-Glob. Co im miałam odpowiedzieć- przemilczałam.

seweryn
Pół miliona dodatkowych wpływów z podatków pokryje straty a można by do sprawy podejść inaczej czyli lepiej.

krzys1
Nie tylko w Gogołowej z nas się śmieją !!!

Barbel
Niech mi ktoś wytłumaczy , dlaczego odpady zmieszane w kubłach, w okresie zimowym beda wywożone tylko raz w miesiacu? Przecież to nielogiczne! Skoro w okresie letnim zapełniam 2 kosze miesiecznie, to dlaczego nagle zimą mam mieć mniej do wyrzucenia? Niby, ze mam..... palić?????

bogus1973
No chyba tak bo popiołu z węgla mało, to może ze spalania śmieci uda nam się zapełnić drugi wywóz. Jest trochę rzeczy do uporządkowania w tej kwestii ale cóż to nie od nas zależy i już za pół roku coś się zmieni .My tylko za to zapłacimy.
Edytowane przez bogus1973 dnia 04/01/2018 22:19:52

smiech na sali
Gdy bym nie powiedzialam naszym sąsiadom ze dzis wprki odbierają to by jemieli w domu. Nie wszyscy korzystają z internetu szczegolnie starsi. No i nie dano harmonogramow do skrzynek a soltys mowil zeprzy pierwszym odboirzr bedzie wersja papirowa.

Barbel
Ciekawe https://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,bezprawnie-placimy-za-przylacza-do-kanalizacji-i-wodociagow-prokuratura-skarzy-uchwale,wia5-3266-16716.html

bogus1973
Śmieciowy horror w Lubomi - 18 zł od osoby?
https://www.nowin...osoby.html

Tyle mają płacić za śmieci mieszkańcy gminy Lubomia - no więcej niż u nas gdzie będziemy płacić 14 zł dla mnie osobiście jest 16 zł bo te 2 zł co gmina dopłaca to i tak nasze pieniążki.

seweryn
Gdzie są te harmonogramy w formie papirowej. Tyle kasy a tego brak.

czyzowice
No w czyzowicach też nie dano harmonogramu odbioru śmieci. Widać jak są traktowani mieszkańcy mają tylko płacić

bogus1973
Z informacji jakie uzyskałem w UG Gorzyce wynika, ze firma ALBA dostarczy harmonogramy w wersji pisemnej wszystkim mieszkańcom gminy w miesiącu styczniu. W razie jakichkolwiek pytań można dzwonić pod nr 324513056 wew. 21 q godzinach otwarcia UG Gorzyce.

bogus1973
Myślę że to jest tylko niedopatrzenie ze strony firmy ALBA lub ogrom pracy sprawił ze kubły z odpadami zmieszanymi nie zostały odebrane z ulicy raciborskiej w dniu 15 stycznia 2018.

bogus1973
Zgłosiłem reklamację do UG.

bogus1973
Znowu koszy z popiołem nie zabrano z ulicy raciborskiej w gorzycach

bogus1973
No stoją nam kubły na niedzielę przed domem na chodniku.

Barbel
Jedno mnie zastanawia - skoro przewiduje się, ze kubły z odpadami zmieszanymi warto latem oprózniac 2 razy w miesiacu, to dlaczago w sezonie grzewczym tylko raz??? Mam to drugie wypełnienie "spalić" czy jak????

wojtekosiny
Po co urzędnicy mają myśleć lepiej jak mieszkaniec sobie kupi dodatkowe kubly. Płać i płacz taka domena ug gorzyce w stosunku do podatników. Żaden wójt tego nie zmieni dopóki stary beton nie opuści tego urzedu.

zKopca
Słabe są te zielone worki na szkło.

Barbel
Za chwile bedę miała kubłów przed chatą jak przed blokiem. A domowników tylko dwójka. Miastowy mieszka na blokach i ma o wiele nizszą stawke za wywóz smieci. O kubeł sie nie martwi, o to jak przechowywac owe smieci od wywózki do wywózki również nie...

zKopca
Czemu te worki nie mają dziurek i tej wstążki jak to było kiedyś?

Przejdź do forum:
Kalendarz
Lipiec 2018

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Reklama
F.U.H. Mazur Marek

Catering J.K. Łyczko