Rejestracja Odzyskaj hasło
Ciekawe wydarzenia
Najnowsze wpisy na forum
Najnowsze artykuły
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

10/12/2017 23:17:26
no było coś odczuć takie dziwne

10/12/2017 15:35:57
3.55 odczuliscie wstrząs wszystko drgalo

08/12/2017 22:32:47
czas zmienić wójta bo słaby gospodarz

08/12/2017 09:41:28
Jednak w innych gminach władza mo jaja,a ci nasi jak te murzinki kiwiom głowami a robiom co innego,acha kosze trza jeszcze kupić na popiół bo też to klepli W zÂło¶æ

08/12/2017 08:36:11
Fajnie sie rafnym ustalo. Ceny. A my ich jeszcze oplacamy z naszych podatkow

07/12/2017 16:34:59
Myśla że ci nasi (bez)radni dobrze porzykali przed tom nadzwyczajnom "śmiecową" sesją !!!

07/12/2017 14:34:07
Wodzisław Śl.: Po podwyżce rocznie 144 zł za wywóz śmieci segregowanych i 240 zł za niesegregowanych.

30/11/2017 20:42:20
czas zasłonić uszy i poszukać nowego dyrygenta i orkiestra Szok

Aktualnie online
Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,261
Najnowszy użytkownik: Rex
Unknown column 'field_name' in 'field list'
Zobacz temat
e-Gorzyce » O Gminie naszej » Gminne wieści
 Drukuj temat
odpady - worki - tragedia
wrc
w związku z tym że zabrakło mi żółtych worków na odpady, udałem się do UG Gorzyce celem uzyskania informacji gdzie mogę je dostać, tam dowiedziałem się od miłych pań z referatu ochrony środowiska że nie posiadają już worków i urząd nie będzie już wydawał worków, dodały że jedyny sposób aby dostać worek to w dniu zbiórki mam czekać na firmę zbierającą i prosić ich o dodatkowy worek, lub zostawić informację na kartce że potrzebuję worek, mogę też zawieźć pełny worek do gminnego punktu zbiórki gdzie zostanie opróżniony, następnie zabrać ten stary śmierdzący. Dla mnie jest to nieporozumienie żeby przy opłacie miesięcznej 60 zł nie dostać tyle worków ile się potrzebuje lub na własny koszt wozić gdzieś worki i dostać te same śmierdzące. Myślę że trzeba coś z tym zrobić. Pozdrawiam.

zKopca
firma nie miała żółtych więc rozdawała niebieskie w zamian można zatem do niebieskich wkładac plastik i puszki przynajmniej tak w zeszłym miesiącu robili

wrc
OK, ale nie mam obecnie żadnych worków, mogę sobie kupić worki w sklepie, jednak wg mnie nie o to chodzi, przy opłacie (60 zł na miesiąc ) nie powinno być takich rzeczy, powinno być tak że jeśli zabraknie komuś worków to może sobie podjechać do gminnego punktu zbiórki lub do urzędu i pobrać worki które ewentualnie brakują, czy gmina nie może ich zamówić i mieć je w tych puntach ?, przecież worek może się zniszczyć, rozerwać a wtedy my mamy za swoje pieniądze je kupować ? przedstawiając ten problem chcę tylko zwrócić uwagę naszym władzom, może to ktoś przeczyta z urzędu i się to w przyszłości zmieni

jeden
jak płacisz 60 zeta to jest was 6 w domku to przypada 24 worki coś tu nie gra jeśli nie dostałeś to trzeba poruszyć lub nie płacić

luna
Miałam ten sam problem. Łatwo go rozwiązałam. Został mi różowy worek na puszki po starej firmie. Plastiki wpakowałam więc do ostatniego żółtego jaki miałam i do tego różowego. W efekcie otrzymałam aż 3 żółte worki nie wiedzieć czemu, ważne, że są. Myślę, że zapakowanie plastików w byle jaki wielki czarny worek na śmieci da ten sam efekt. Oczywiście to firma powinna już na początku wydać ludziom odpowiednią ilość worków, wiadomo, że plastików zawsze jest najwięcej i jeden żółty worek na cały dom gdzie mieszkają dwie albo trzy rodziny nie wystarczy. Niestety taki mamy kraj i trzeba sobie jakoś radzić, żeby nie zwariować. Pozdrawiam.

wrc
zasięgnąłem trochę języka i w gminie Godów każdy sołtys ma worki, jak komuś zabraknie idzie do sołtysa i dostaje, czyli może być normalnie

miraz
a do dzisiaj trzeba zapłacić

bogus1973
http://www.wiocha.pl/absurdy,4

fabian
Worki na szkło wydane w maju są kiepskiej jakości, wąskie i się rozrywaja

dwa pilynta
Podobno od lipca będziemy płacić 10 zł za odbiór śmieci segregowanych. to około 40% wiecej niż do tej pory

bogus1973
http://ug.bip.gor...alnymi.pdf

9,5 zł za segregowane
19 zł za niesegregowane
Edytowane przez rado dnia 08/06/2015 13:08:07

dwa pilynta
To jest 35 % niż było co miało wpływ na tak drastyczną podwyżkę, nawet paliwo nie poszło w ciągu roku do góry wręcz potaniało. Niech mi to ktoś wytłumaczy?

czyzowice
Pięknie pięknie znów podwyżka 10 zł miesięcznie więcej to na rok dla nas 4, 120 zł

seweryn
Chodzą słuchy ze jednak 16 zl . drogo cholernie drogo

fabian
ile? chyba żartujecie, grubo za dużo. Niech sprwdzą prywaciazy oni wystwiają worki przy domach a ich firmy mnóstwo śmieci produkują. ZA DUŻO.

obronca szkolny
Nie ma się czemu dziwić, wystarczy zobaczyć ile worków ma takzwany pusty stan bo ludzie nie gniątą plastików i puszek.

wojtekosiny
.To jest niesprawiedliwe, dom ogrzewany gazem i nie produkujemy popiołu to dlaczego mamy płacić 16 zł od osoby. Niech płaca ci co wystawiają kubły z popiołem więcej a ci co mają gaz niech mają ulgę np. 12 zeta.

an1drze2
16 zeta - to obłęd

bogus1973
Wodzisław Śl.: Po podwyżce rocznie 144 zł za wywóz śmieci segregowanych i 240 zł za niesegregowanych.

Czyli 12 zł miesięcznie od osoby za segregowane i 20 za niesegregowane.

bogus1973
14 zl za segregowane i 32 za niesegregowane od stycznia 2018

Przejdź do forum:
Kalendarz
Grudzień 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31