TRWAJĄ PRACE NAD BUDOWĄ NOWEGO SERWISU, ZA UTRUDNIENIA W UŻYTKOWANIU OBECNEJ STRONY - PRZEPRASZAMY.

DO CZASU URUCHOMIENIA NOWEGO SERWISU, WSZYSTKIE WIADOMOŚCI PUBLIKOWANE BĘDĄ NA NASZYM PROFILU FB.

Rejestracja Odzyskaj hasło
Ciekawe wydarzenia
Najnowsze wpisy na forum
Najnowsze artykuły
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/05/2018 04:55:46
Ta koparka przy szkole to chyba zardzewiala

22/04/2018 00:37:48
Praca w gastronomii-Bluszc
zów, wymagania: książeczka sanepid, Więcej info pod numerem telefonu 605 915 901 U¶miech

19/04/2018 13:28:33
Jakoś cisza o wyborach nic. Podobno PiS ma mocnego kandydata na wójta.

05/04/2018 00:09:50
Założyć monitoring na tym placyku

03/04/2018 14:17:26
Byłam dziś na placu zabaw obok Kamana. Tragedia! Pełno śmieci, puszek po piwie, karuzela kwiatek połamana, łańcuchy na huśtawce poplątane. Czy to tak trudno uszanować i nie niszczyć!

31/03/2018 13:15:44
Świerze bazie mo ktoś w Olzi by se modz naciąć?

31/03/2018 13:14:39
Pozdrowienia dla wszystkich.

21/03/2018 16:33:43
W końcu słońce świeci!!!

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,254
Najnowszy użytkownik: gienka
Unknown column 'field_name' in 'field list'
Zobacz temat
e-Gorzyce » Sołectwa » Gorzyce
 Drukuj temat
Zamkowa. Tragedia
miraz
Dziś ok 17 miałem okazję jechać ulicą
Zamkową w Gorzycach trudno nazwać to jazdą. Najgorsza droga w gminie.

bogus1973
Jaka ta ulica jest wiedzą ci co tam mieszkają ale może to i lepiej że jest taka połatana i lekko dziurawa. Jak nawierzchnie naprawią to częśc kierowców zrobi sobie skrót i w ten sposób oszuka odcinkowy pomiar prędkości i Zamkową gaz do dechy.

Barbel
Boguś - nadinterpretujesz... Jakie ominięcie odcinkowego pomiaru? Przecież zamkowa łączy Bogumińską z Raciborska na odcinku "Parcele" - Osiny. Jeśli ktoś jadący od Chałupek w tamtym kierunku pojedzie "główną" trasą, to i tak skreca obok szkoły wiec mija końcowy punkt pomiarowy.... Osobiście zdarza mi sie tamtedy jeździc, ponieważ wole lewoskręt Zamkowej z Raciborska niż ten sam manewr obok szkoły (znacznie ograniczona widoczność mimo lustra).

bogus1973
Fakt,kierowcy mogą skrecić w lewo przy szkole. Ale każdy skrót to zagrożenie dla pieszych i mieszkanców. Patrz ul Walentego skrót z drogi Ogrodowej łączącej Gorzyce i Uchlsko z basenem Nautica czy raczej z Biedronką , tam jest juz samowola jak połozono brakujący asfalt. I tak też może się stać gdy wyremontuja ul Zamkową. Choc wszystkie drogi powinny być utzrymane w "poprawnym" stanie a kierowcy muszą przestrzegać zasad ruchu drogowego.

Barbel
Wiesz- z wypowiedzi twojej wynika, ze najlepiej wszędzie utrzymać bity trakt. Na Zamkowej to jest i kawałek asfaltu, i płyty betonowe i kawałek chodnika, i nagłe zwężenie jezdni (jadąc od Osin). Tak na moje najlepiej bezpieczeństwo poprawia dobrze zrobiona szosa i wydzielony pas do poruszania się pieszych/rowerów (nie musi być "wykostkowany" - wystarczy go farbą pomalować, nawet lepiej tak). I nie musi byc to droga szerokosci 2 pasów. Wystarczy 1 dobry z miejscami do mijania. Tyle w temacie. Bez biadolenia jak to kierowcy są be. Są tak samo "be" jak nieoswietleni rowerzysci, jak piesi wędrujacy w laczkach srodkiem snieżnej koleiny itp. Zawsze znajdzie sie jakiś niespełna - rozsadku.

miraz
Macie rację oboje, lecz najważniejsze by osoby odpowiedzialne za stan tej drogi poczyniły starania by ją doprowadzić do polskich i europejskich norm.

Barbel
Ja tam ten asfalt za Biedronką chwalę. Jeżdze czesto rowerem. Częstotliwość spotkania wariata - jak wszędzie... I to pod każda postacią. Poprzednia wersja drogi pokrytej łupkiem powodowała u mnie ataki kaszlu po kazdym samochodzie, który spotkałam. To juz bardziej niebezpieczne jest poruszanie się drogą wzdłuż DPS w kierunku Osin - nagle wypada jakis nie zwazajacy na nic quad albo jeep i człowieku uciekasz w pokrzywy... A droga dziurawa jak sito.

UCHYLSKO ZDROWIE
Po położeniu asfaltu za orlikiem skrótem mamy dliżej do Biedronki o 2 km.

piaskowa
Tragedia, to mało powiedziane

Przejdź do forum:
Kalendarz
Lipiec 2018

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Reklama