Rejestracja Odzyskaj hasło
Ciekawe wydarzenia
Najnowsze wpisy na forum
Najnowsze artykuły
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/10/2017 23:14:18
światła tam postawić

13/10/2017 17:38:25
Może po dzisiejszym wypadku na skrzyżowaniu ( wyjazd od UG -Uchylsko) ktoś wreszcie postawi lustro

07/10/2017 20:33:55
cZARNI liderem dziś zaś wygrali 4- 2

02/10/2017 19:32:29
Tak sam o z piecami 3 i 4 klasy można je kupić od producenta z innego kraju UE bo ustawa zabrania tylko od polskich producentów zakupu i montażu

02/10/2017 15:07:01
Nasza"droga" gmina chce popiół osobno,a w ustawie jest jako odpad nieselektywny,więc
jak mi dają za darmo drugi kubeł to mogę popiół osobno sypać !!,dzwońcie do gminy !! 324513056

30/09/2017 14:27:03

30/09/2017 05:12:51
Tyle samochwały na FB a o sprawach odłożonych nic.

27/09/2017 16:55:39
17.30 w OK GORZYCE

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,258
Najnowszy użytkownik: Olzanka
Unknown column 'field_name' in 'field list'
Zobacz temat
e-Gorzyce » Sołectwa » Gorzyce
 Drukuj temat
Zamkowa. Tragedia
miraz
Dziś ok 17 miałem okazję jechać ulicą
Zamkową w Gorzycach trudno nazwać to jazdą. Najgorsza droga w gminie.

bogus1973
Jaka ta ulica jest wiedzą ci co tam mieszkają ale może to i lepiej że jest taka połatana i lekko dziurawa. Jak nawierzchnie naprawią to częśc kierowców zrobi sobie skrót i w ten sposób oszuka odcinkowy pomiar prędkości i Zamkową gaz do dechy.

Barbel
Boguś - nadinterpretujesz... Jakie ominięcie odcinkowego pomiaru? Przecież zamkowa łączy Bogumińską z Raciborska na odcinku "Parcele" - Osiny. Jeśli ktoś jadący od Chałupek w tamtym kierunku pojedzie "główną" trasą, to i tak skreca obok szkoły wiec mija końcowy punkt pomiarowy.... Osobiście zdarza mi sie tamtedy jeździc, ponieważ wole lewoskręt Zamkowej z Raciborska niż ten sam manewr obok szkoły (znacznie ograniczona widoczność mimo lustra).

bogus1973
Fakt,kierowcy mogą skrecić w lewo przy szkole. Ale każdy skrót to zagrożenie dla pieszych i mieszkanców. Patrz ul Walentego skrót z drogi Ogrodowej łączącej Gorzyce i Uchlsko z basenem Nautica czy raczej z Biedronką , tam jest juz samowola jak połozono brakujący asfalt. I tak też może się stać gdy wyremontuja ul Zamkową. Choc wszystkie drogi powinny być utzrymane w "poprawnym" stanie a kierowcy muszą przestrzegać zasad ruchu drogowego.

Barbel
Wiesz- z wypowiedzi twojej wynika, ze najlepiej wszędzie utrzymać bity trakt. Na Zamkowej to jest i kawałek asfaltu, i płyty betonowe i kawałek chodnika, i nagłe zwężenie jezdni (jadąc od Osin). Tak na moje najlepiej bezpieczeństwo poprawia dobrze zrobiona szosa i wydzielony pas do poruszania się pieszych/rowerów (nie musi być "wykostkowany" - wystarczy go farbą pomalować, nawet lepiej tak). I nie musi byc to droga szerokosci 2 pasów. Wystarczy 1 dobry z miejscami do mijania. Tyle w temacie. Bez biadolenia jak to kierowcy są be. Są tak samo "be" jak nieoswietleni rowerzysci, jak piesi wędrujacy w laczkach srodkiem snieżnej koleiny itp. Zawsze znajdzie sie jakiś niespełna - rozsadku.

miraz
Macie rację oboje, lecz najważniejsze by osoby odpowiedzialne za stan tej drogi poczyniły starania by ją doprowadzić do polskich i europejskich norm.

Barbel
Ja tam ten asfalt za Biedronką chwalę. Jeżdze czesto rowerem. Częstotliwość spotkania wariata - jak wszędzie... I to pod każda postacią. Poprzednia wersja drogi pokrytej łupkiem powodowała u mnie ataki kaszlu po kazdym samochodzie, który spotkałam. To juz bardziej niebezpieczne jest poruszanie się drogą wzdłuż DPS w kierunku Osin - nagle wypada jakis nie zwazajacy na nic quad albo jeep i człowieku uciekasz w pokrzywy... A droga dziurawa jak sito.

UCHYLSKO ZDROWIE
Po położeniu asfaltu za orlikiem skrótem mamy dliżej do Biedronki o 2 km.

piaskowa
Tragedia, to mało powiedziane

Przejdź do forum:
Kalendarz
Październik 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Reklama