Rejestracja Odzyskaj hasło
Ciekawe wydarzenia
Najnowsze wpisy na forum
Najnowsze artykuły
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

16/05/2018 04:55:46
Ta koparka przy szkole to chyba zardzewiala

22/04/2018 00:37:48
Praca w gastronomii-Bluszc
zów, wymagania: książeczka sanepid, Więcej info pod numerem telefonu 605 915 901 U¶miech

19/04/2018 13:28:33
Jakoś cisza o wyborach nic. Podobno PiS ma mocnego kandydata na wójta.

05/04/2018 00:09:50
Założyć monitoring na tym placyku

03/04/2018 14:17:26
Byłam dziś na placu zabaw obok Kamana. Tragedia! Pełno śmieci, puszek po piwie, karuzela kwiatek połamana, łańcuchy na huśtawce poplątane. Czy to tak trudno uszanować i nie niszczyć!

31/03/2018 13:15:44
Świerze bazie mo ktoś w Olzi by se modz naciąć?

31/03/2018 13:14:39
Pozdrowienia dla wszystkich.

21/03/2018 16:33:43
W końcu słońce świeci!!!

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,254
Najnowszy użytkownik: gienka
Unknown column 'field_name' in 'field list'
Zobacz temat
e-Gorzyce » O Gminie naszej » GOTSiR Nautica
 Drukuj temat
Nautica. Atrakcja czy przeszkoda
seweryn
Myślę że po wakacjach zlikwidują ten sprzęt, dla dzieci to atrakcja zapewne, lecz dla osób chcących popływać to przeszkoda. Dziś ratownicy nie pozwalali pływać w obrębie toru przeszkód i zrobiło się bardzo ciasno na torach do pływania 3 tory to za mało. Ten tor przeszkód zajmuje za dużo miejsca jak na taki mały basen. Efekt może być odwrotny niż zakładano, pływacy będą omijać basen w Gorzycach szerokim łukiem.

Barbel
Ja też mam nadzieje, ze to to zlikwidują - zero możliwosci popływania! A w końcu po to jest PŁYWALNIA a nie aqapark.

bogus1973
Osobiście mi ten "tor przeszkód" nie przeszkadza, wolę "byczyć" się w jakuzzi. Dobra wiadomość dla pływaków to to: że od poniedziałku już tego toru nie będzie!!!

obronca szkolny
Dziś odwiedziłęm nasz basen i tu znowu zonk, pani która siedzi na kasie bierze cennik a wnim kilka pozycji cenowych lecz ona sama nie wiedziała jaką cenę mamy zapłacić i jakie ulgi zastosowac. Pogratulować

nautica
Witam serdecznie.
Mając na uwadze dobro Klienta, 27 maja 2016r. cennik GOTSiR "Nautica" został poszerzony o szereg promocyjnych cen, a na okres wakacyjny wprowadzono dodatkowe ulgi.
Kasjerka kalkuluje różne opcje cenowe, by wybrać tę najbardziej korzystną dla Klienta. By zapłacił możliwie najmniej, a otrzymał jak najwięcej.
Pozdrawiamy i zapraszamy!

bogus1973
Profil Nautici na Facebook-u

https://www.faceb...e/?fref=ts

seweryn
Dlaczego dziś na basenie tak chlorem śmierdziało, ratownicy powiedzieli nic nie czują.

seweryn
Jak ja nie lubię tego toru.

obronca szkolny
Zimno na podwórku i zimna woda w basenie na nautice. Dzieci wyziebione. Szkoda gadać.

seweryn
woda jest za zimna w pływalni ale jak się już człowiek przyzwyczai to ok. Ale zimą i przy obecnych mrozach mogła by być cieplejsza.

fabian
Woda moze nie jest za ciepła ale nam się podoba mamy basen pod nosem i nie trzeba daleko jeździc.

bogus1973
Znów tak nie narzekajcie, jest basen to można z niego korzystać, Cóż dla jednych woda będzie zimna dla drugich za ciepła. Osobiście wolę wodę ciepłą, wręcz gorącą to w większości korzystam z jakuzzi. Uwagi trzeba przekazywać dyrekcji żeby wiedzieli że coś nie tak i zapewne wezmą to pod uwagę. Już nie długo otwarcie fitness i siłowni to będzie miejmy nadzieję hit w naszej gminie.

bogus1973
zobacz propozycję basenu Nautica na FB

https://www.faceb...cagorzyce/

bogus1973
Nauka pływania dla dorosłych.
Nasza Szkółka Pływacka NAUTICA już w kwietniu startuje z zajęciami dla dorosłych.
✔️ 18 zł jedna lekcja
✔️ spotykamy się 8 razy w miesiącu
✔️ dzień i godzina do wspólnego ustalenia
Zapisy pod nr tel: 32 45 14 634, ilość miejsc ograniczona yes

http://www.nautic...

smiech na sali
W koncu w gminie pomyslano o dzieciach.dobry pomysl

bogus1973
http://www.nautic...i%20fi.PNG

Free wi-fi
login: nautica
hasło: nautica

czyzowice
Ponoć mialo byc otwarte pod koniec marca silownia i fitness. Lecz można zatrudnić stworzyć nowe stanowisko dyrektora od spraw promocji i co z tego wynika? Jakoś efektów brak.

bogus1973
Reklamą i promocją w GOTSiR Nautica Gorzyce zajmuje się pan Roman Koral i nie jest to funkcja dyrektora. Efekty jego pracy widać gołym okiem czyli liczbą klientów Nautici, po za tym jest osoba otwartą na każdy rodzaj współpracy z basenem.

P.S
Mnie osobiście nie podoba się tam tylko ten ogród fotowoltaiczny, który moim zdaniem oszpecił ten piękny teren ale to moje zdanie.

seweryn
Jak słyszę że jest TOR na basenie w Gorzycach obieram kierunek bohumin.

Przejdź do forum:
Kalendarz
Maj 2018

Nie Pon Wto Śr Czw Pia Sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Reklama
F.U.H. Mazur Marek

Catering J.K. Łyczko